image

PeyamaKurd - EURO 2020'de Fransa'nın Münih'te Almanya ile karşı karşıya geldiği maçta Antonio Rüdiger, Fransız yıldız Pogba'yı sırtından ısırdı.

Avrupa Şampiyonası F Grubu’nda Fransa’nın Almanya’yı 1-0 mağlup ettiği dev maça Antonio Rüdiger ile Paul Pogba arasında yaşanan ısırık olayı damga vurdu. Allianz Arena’da erken final havasında müthiş bir çekişmeye sahne olan maçta Rüdiger ve Pogba bir çok pozisyonda karşı karşıya geldi.

Portekiz, Macaristan, Almanya ve Fransa’nın bulunduğu ‘ölüm grubu’ olarak değerlendirilen F Grubu’nun en önemli maçında Antonio Rüdiger’ın Paul Pogba’a yaptığı hareket kameralara takıldı.

“Pogba acı içinde kaldı”

Fransa’nın 1-0 önde olduğu ilk yarının bitimine dakikalar kala Premier Lig’de Chelsea forması giyen Alman savunmacı Antonio Rüdiger, Manchester United’ın yıldızı Pogba’yı markaja aldığı sırada sırtına doğru ağzıyla bir hareket yaptı. Rüdiger’in bu hareketi sonrası acı içinde kalan Pogba olaya yakın olan yardımcı hakeme itirazlarda bulundu.

Yaşanan pozisyonun tekrarı ekranlara geldiğinde Rüdiger’in dişleriyle Pogba’yı ciddi şekilde ısırmaya çalıştığı görüldü. Pozisyonun ardından hakemle uzun uzun konuşan Pogba bir sonuç alamasa da Rüdiger’ın ısırığı EURO 2020’de unutulmazlar arasına girdi.