image

PeyamaKurd - Tüm zamanların en iyi golfçüleri arasında gösterilen ABD'li sporcu Tiger Woods'un, Los Angeles'ta geçirdiği trafik kazasında iki bacağı kırıldı.

Hayati tehlikesi bulunmayan Woods'un aracının takla atarak yoldan çıktığı ve tampon bölgesinin de tamamen parçalandığı belirtiliyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Los Angeles Emniyet Müdürü Alex Villanueva, Woods'un Los Angeles'ta Rolling Hills Estates ile Rancho Palos Verdes bölgesi üzerinde giderken sabah saat 7:12 sularında yokuş aşağı virajlı bir noktada takla atarak yoldan çıktığını, aracın takla attıktan sonra hava yastıklarının açılması sonrası kazayı ucuz atlattığını söyledi.

Olay yerine gelen ekiplerin Woods'u sıkıştığı araçtan kesici aletlerle çıkardığı ifade ediliyor. Woods'un ajansı Mark Steinberg'den yapılan açıklamada ünlü golfçünün ameliyata alındığı ancak Thayati tehlikesi bulunmadığı aktarıldı.

45 yaşındaki Woods'un 2 gün sürecek Golf Digest turnuvası için Kaliforniya'ya geldiği ve kaza yaptığı araçta da tek başına olduğu kaydedildi.