image

PeyamaKurd - Dünyaca ünlü oyuncu  Nicole  Kidman  ve  Hugh  Grant'ın başrollerini paylaştığı sansasyonel dizi The Undoing, Game of Thrones’un kırılması zor rekoru farkla gerçekleştirdi. 

Birleşik Krallık'ta 28 günlük değerlerde 2,78 milyon  izleyiciye ulaştan  The Undoing, bir rekora daha imza attı. 

Game Of Thrones’u farkla geçti 

İngiltere'de Game Of Thrones’un izlenme rekorunu açık ara farkla geçen Sky Atlantic yapımı The Undoing, ABD'de HBO ve HBO Max'te yayınlanıyor ve başrollerini deneyimli isimler Nicole Kidman ve Hugh Grant oynuyor. 

Söz konusu dizi, David E. Kelley tarafından yazılan  ve  yaratılan,  Susanne  Bier  tarafından yönetilen psikolojik drama, şiddetli bir ölüm, kayıp bir koca ve şüpheli bir ilişki sonrasında tüm hayatını sorgulayan bir kadını ele alıyor. 

Dizi, 2,78 milyon izleyiciye ulaştı 

Rekor kıran dizi, İngiltere’de 28 günlük değerlerde 2,78 milyon izleyiciye ulaşırken Game of Thrones 750 bin izleyicide kaldı. Game of Thrones, rekor kıran bir reyting fenomeni haline gelene kadar zaman içerisinde izleyici sayısını büyüten bir yapım oldu. 

İngiliz dizisi The Undoing ise şimdiye kadar Watchmen, True  Detective  ve Big Little Lies gibi iddialı birçok diziyi arkasında bıraktı. 

Rekor kıran dizinin konusu 

Ayrıca dizi, başarılı bir terapist olan Grace Sachs’ın hayatına odaklanıyor. Mutlu bir evlilik süren Grace’in hayatı vahşi bir kazanın ardından kocasının kaybolması ile kabusa döner. 

Kendisini bir anda felaketler dizisinin ortasında bulan talihsiz kadın, oğluyla birlikte yeni bir sayfa açmaya çalışır.