image

PeyamaKurd - Robert Pattinson’ın başrolde yer aldığı The Batman filminin çekimleri İskoçya’da başlayıp İngiltere'de devam eden çekimleri üçüncü kez yeni tip koronavirüs (Kovid-19) engeline takıldı.

Matt Reeves'in yönetmen koltuğuna oturduğu Robert Pattinson'ın Batman karakterine hayat verdiği The Batman filmi koronavirüs ile mücadele ediyor.

The Batman'in İskoçya'da başlayıp İngiltere'de devam eden çekimleri, filmin yaklaşık dörtte biri tamamlandıktan sonra koronavirüs pandemisi yüzünden durduruldu. Setin Amerika'ya taşınacağı öne sürülse de Matt Reeves "Zamanımızı çekimleri inceleyerek ve gelecek çekimleri planlayarak değerlendireceğiz" diyerek iddiaların önüne geçti.

Bir süre sonra yeni normale uygun olarak corona virüs tedbirleri kapsamında tekrar başlayan çekimler bu kez başrol oyuncusu Robert Pattinson'ın koronavirüse yakalanmasıyla yarıda kaldı.

Pattinson'ın iyileşmesiyle set ekibi filmi tamamlamaya kararlı olsa da, The Batman çekimleri bu kez İngiliz oyuncunun dublörünün hastalığa yakalanması nedeniyle durduruldu.