image

PeyamaKurd - İngiliz Kraliyet Ailesi’nde üst düzey görevlerinden ayrılarak Los Angeles’a yerleşen Prens Harry ve eşi Meghan Markle'ın uzun zamandır çalıştıkları konuşulan 'gizli proje'leri belli oldu.

İngiltere'de Sussex Dükü Prens Harry ve eşi Düşes Meghan Markle, daha özgür olmak ve ekonomik olarak bağımsız olabilmek için kraliyetteki 'üst düzey' görevlerini bırakacaklarını açıklamıştı.

Resmi olarak 31 Mart 2020'de ayrılan çift öncelikle Kanada'ya gitmiş ardından da Markle'ın ülkesi ABD'ye giderek Los Angeles kentinde yaşamaya başlamışlardı.

Pandemi süreci nedeniyle projelerini bir süre erteleyen Meghan Markle ve Prens Harry'nin gelecek planları ile ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı.

Variety'nin haberine göre Prens Harry ve Meghan Markle, Hollywood'da gizli bir proje için çalışmalara başladı ve sinema endüstrisinin önde gelen yapımcılarıyla görüşmeler gerçekleştirdi.

Herkes Markle'ın eski bir oyuncu olması nedeniyle çiftin kamera önünde projelere baktığını düşünse de iddialara göre çiftin planı oyunculuk değil.

Çiftin, şu anda gizli tutulan bir projenin yapımcıları arasında yer almayı planladığı konuşuluyor.

Çiftin Holyywood'da yapımcılık işlerine ağırlık vereceği, bunun dışında etkinlik ve konferanslara konuşmacı olarak katılacakları belirtiliyor.

Kraliyet Ailesi'nden ayrıldıktan sonra Markle, Disney'in bir belgeselinde seslendirme yapmıştı.