image

PeyamaKurd - Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, yeni paylaşımında Türkiye İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve televizyon programcısı Veyis Ateş hakkında açıklama yaptı.

Peker paylaşımında Süleyman Soyku’ya, ““Süslü süleyman, aslan süleyman, benle ilgili insanları emniyete alıp ifade aldırıyorsun ya, kendini boşuna yorma. Onların hepsi normal insanlar. Hiçbir şey çıkaramazsın. Bütün her şey benim beynimin içinde. Size zekaya saygı duymayı öğreteceğim. Bu işin finalinde delireceksiniz” dedi.

Soylu’ya “Yüce Divan’a gideceksin” tehdidinde bulunan Peker paylaşımının devamında şu ifadeleri kullandı:

“Süslü süleyman, kaplan süleyman, söz namus. Ayın 4’ünün İçişleri Bakanlığı’nın kayıtlarını yayınla. Hts kayıtlarını yayınla. Söz namus kafama sıkacağım. Yüce Divan’a gideceksin. Bu işin finalinde delireceksin.

Süslü sülü bugün gözaltına aldıracağın arkadaşlardan da bir şey çıkmaz. Yarın aldıracaklarından da. Sen çakmasın oğlum, sen mahalle kaşarısın. Bir tripoda kameraya yenileceksin. Bu işin finalinde delireceksin.

Bana lütfen sayın doktorum de.”

Peker ayrıca Habertürk TV programcısı Veyiz Ateş hakkında da şu paylaşımda bulundu:

 “Anonsçu Veysi (Ateş) hani açıklama yapacaktın, neden yapmıyorsun? Sen bir açıklama yap (hediyen bende hazır). Sadece de ki, ben hem 45 milyon konusunda, hem de otele çökmek konusunda aracılık yapmadım, yapmak istemedim. (Hepinizi deli olacaksınız).”